عمده فروشی پودر اب پنیر بدنسازی باکیفیت

همانطور که می دانید امروزه افراد و به ویژه قشر جوان جامعه به دنبال زندگی سالم و تغذیه سالم هستند که به تبع آن روی اندام آن ها نیز تاثیر می گذارد. برای مثال به صور مستمر و روزانه به باشگاه های بدن سازی می روند و یا از مکمل های دارویی استفاده می کنند. یکی از این مکمل ها می توان به پودر اب پنیر بدنسازی اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن بحث خواهیم کرد.

 

عمده فروشی پودر اب پنیر بدنسازی باکیفیت

پودر اب پنیر بدنسازی چه میزان کالری دارد

پودر اب پنیر بدنسازی چه میزان کالری دارد

همانطور که گفتیم امروزه افراد روی فرم بدن و اندام خود بسیار اهمیت می دهند و معمولا کار های زیادی لنجام می دهند تا به فرم دلخواه خود برسند برای مثال از رژیم های غذایی که زیر نظر مشاوران تغذیه است استفاده می کنند تا بر اساس نیاز بدن مواد غذایی را دریافت کند.

همچنین افراد و به ویژه جوانان باشگاه رفتن را انتخاب می کنند و به طور مداوم از حرکات و رفتار های اصلاحی استفاده می کنند تا بدن خود را به فرم ایده آل و وزن خود را به حد نساب برسانند. همچنین در باشگاه های بدن سازی در کنار حرکات ورزشی از مکمل ها و پروتئین ها نیز استفاده می کنند.

مکمل ها، مواد غذایی هستند که در کنار مواد ضروری بدن که به همراه غذا ها و سایر خوراکی ها مصرف می شود. سایر مواد مغذی را بهتر و بیشتر به بدن می رسانند و همانطورکه از اسمشان پیدا است مکمل هستند و به تنهایی کارآمد نیستند بلکه مکمل مواد غذایی اند.

یکی از انواع مکمل ها که در باشگاه های بدن سازی توسط مشاوران توصیه می شود، پودر اب پنیر اعلا است که این پودر مشخصا ازپنیر به دست می آید و جزو محصولات جانبی شیر به حساب می آید. میزان کالری پودر آب پنیر نسبتا زیاد است و می تواند انرژی مورد نیاز افراد را تامین کند.

راهنمای خرید پودر اب پنیر بدنسازی

راهنمای خرید پودر اب پنیر بدنسازی

همانطور که گفتیم پودر آب پنیر از شیر به دست می آید. به این گونه که ابتدا شیر توسط آزمایشات مختلف مثل تعیین ph، اسیدیته و غیره مورد تایید قرار می گیرند. در مرحله بعد شیر کمی حرارت داده می شود تا باکتری ها و میکروب های شیر کشته شود.

در مرحله بعدی به شیر مقداری مایه پنیر که از نوعی مخمر ساخته شده است، اضافه می کنند تا توسط عمل تخمیری این نوع مخمر پنیر به دست می آید. در ادامه بعد از تشکیل پنیر مقداری نمک به آن زده می شود و در صافی های مخصوص قرار می گیرد تا آب اضافی از پنیر خارج شود.

آب پنیر که رنگی زرد دارد همان آب پنیر است که به همان صورت نیز برای بدنسازی مصرف می گردد. که البته به دلیل مزه آن( که اغلب بی مزه و گاهی شور است) به آن طعم دهنده ها را اضافه می کنند تا خوردن آن دل چسب تر باشد. که به صورت خانگی نیز میتوان تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

آب پنیر اغلب به روش های سنتی به راحتی دور ریخته می شود که در حقیقتا قسمت مهم و پر از املاح و مواد مورد نیاز است و به دلیل نا آگاهی اغلب دور ریخته می شود. اگرچه برخی در تهیه خمیر نان از آب پنیر استفاده می کنند، تا مزه و طعم خوبی به نان بدهد. و همچنین از خواص آن نیز هنگام مصرف نان برخوردار شوند.

در مورد پودر آب پنیر باید اینگونه بیان کرد که آب به دست آمده از پنیر را توسط دستگاه هایی خاص خشک می کنند تا پودر آب پنیر به دست آید. درخانه نیز می توان آب پنیر را روی حرارت قرار داد تا مقدار زیاد آن بخار شود و حالت ژله ای بگیرد بعد این مایع را در آفتاب خشک می کنند تا پودر اب پنیر به دست آید.

اگر قرار است برای اولین بار از این خوراکی استفاده کنید بهتر است از راهنمایی برخوردار شوید برای مثال بهتر است به نوع و معروفیت برند تولید کننده توجه کنید، همچنین پودر اب پنیر کاملا یکنواخت و نرم است و از وجود ناخالصی در آن آگاه باشید.

آشنایی با انواع پودر اب پنیر درجه یک

آشنایی با انواع پودر اب پنیر درجه یک

پودر اب پنیر صادراتی دارای همه ۹ آمینو اسید مهم و ضروری بدن است و از همه لحاظ می تواند بهترین و کامل ترین نوع مکمل های غذایی باشد. و همه مواد مغذی و پروتئین های که بدن نیاز دارد را می تواند تامین کند. از دیگر فواید پودر آب پنیر می توان به موارد اشاره کرد برای مثال:

 • باعث می شود که هضم غذا بهتر و سریع تر انجام گیرد. و به تبع آن از یبوست جلوگیری می کند.
 • پودر آب پنیر باعث کاهش وزن در افراد دارای اضافه وزن می شود و در کنار آن باعث سفت شدن عضلات بدن می شود.
 • پودر آب پنیر برای افراد دیابتی و کسانی که از قند خون بالایی برخوردار هستند بسیار مفید است.
 • پودر اب پنیر هم چنین دارای آنتی اکسیدان ها می باشد و به همین دلیل باعث توقویت سیستم ایمنی می شوند و از انواع سرطان ها جلوگیری می کنند.
 • در کنار همه این خواص و کاربرد هایی که پودر آب پنیر دارد از مضراتی نیز برخوردار است برای مثال هضم خود پودر آب پنیر کمی مشکل است و به همین خاطر ممکن است با معده برخی افراد سازگار نباشد.
 • گاهی در صورت مصرف توسط افراد دارای حساسیت ممکن است عوارضی مثل سردرد، تهوع، تشنگی و غیره را ایجاد می کند.

با توجه به اینکه پنیر به چند روش سنتی و صنعتی تشکیل می شود، انواع و اقسام پودر آب پنیر و همچنین با برند ها و تولیدی های مختلف در بازار وجود دارد. تولید کنندگان پودر آب پنیر علاوه بر تامین نیاز های داخلی کشور، همچنین فروش پودر اب پنیر را به کشور های دیگر نیز انجام می دهند و در زمینه صادرات غیر نفتی می تواند بسیار موثر باشد.

صادرات بهترین پودر اب پنیر بدنسازی اعلا

صادرات بهترین پودر اب پنیر بدنسازی اعلا

 • بیشتر بخوانید: کشک

تولید کنندگان کوچک و بزرگ پودر اب پنیر امروزه با توجه به نیاز و تقاضا برای خرید پودر اب پنیر، تولید این محصول را افزایش داده اند که علاوه بر کارآفرینی برای افراد مختلف نوعی درآمد زایی نیز به حساب می آید.

برای خرید و تهیه پودر آب پنیر در بسته بندی های مختلف می توان به مراکز خرید معتبر و نمایندگی های مطمئن در سراسر شهر ها و روستا ها مراجعه کرد و خریدی مطمئن داشت. ما نیز در تلاشیم تا محصولاتی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر قیمت مناسب و صرفه اقتصادی از کیفیت عالی نیز برخوردار هستند.

 • تبلیغات: 
  1. فروش عمده پنیر فله لاکتیکی
  2. خرید پنیر لیقوان با قیمت ارزان
  3. بازار فروش بهترین پنیر کاله
  4. پخش عمده پنیرپیتزا لبن پارس ویژه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما